Bee Simulator Xbox One için ön siparişe çıktı

Arı olmanın nasıl bir şey olacağını hiç hayal ettiniz mi? Etrafta uçmak, polen toplamak ve muhtemelen insanları sokmak nasıl bir şey? Pekala, Bee Simulator adlı bir oyun çok yakında Xbox One , PC, Nintendo Switch ve PlayStation 4'e geliyor. 

Arı olmanın nasıl bir şey olacağını hiç hayal ettiniz mi? Etrafta uçmak, polen toplamak ve muhtemelen insanları sokmak nasıl bir şey? Pekala, Bee Simulator adlı bir oyun çok yakında Xbox One , PC, Nintendo Switch ve PlayStation 4'e geliyor. Amazon'da önceden sipariş vermek için bile hazır. Bee Simulator'ü Güz 2018'de piyasaya sürülmesi gerekiyordu, ancak bir yıl ertelendi. Perakendecinin kesin bir çıkış tarihi yok, ancak 2019'da geliyor gibi görünüyor.

Güneş ışığının ilk ışınları ufukta yükseldiğinde, arı kovanı yavaşça uyanır. Hiyerarşi ve çalışkanlık, tüm sürünün iyiliği için hayati öneme sahiptir. Böylece kanatlarınızı kontrol edin, anten sapma derecesini ölçün, Kraliçeden emir alın ve ilk bağımsız görevinizi arılayın.

 

Bee Simulator 40 $ 'a sipariş edebilirsiniz. Umarım, dik fiyat oyunun kalitesinin bir işaretidir. Ayrıca, Bigben Interactive ünvanını yayınlıyor gibi görünüyor çünkü Varsav Game Studios orijinal geliştiricidir.

Bu noktada, Bee Simulator ayrıca Xbox One X geliştirmeleri yapıp yapamayacağı belli değil çünkü hepimiz bir arının hayatını 4K çözünürlükte yaşamak istiyoruz. Daha fazlasını öğrenir öğrenmez sizi haberdar etmeye devam edeceğiz.