Assetto Corsa %90 İndirimle Steam'de
Xbox Game Pass Haziran 2024: Yeni ve Ayrılacak Oyunlar

Sıradaki içerik:

Xbox Game Pass Haziran 2024: Yeni ve Ayrılacak Oyunlar

e
sv

Assetto Corsa %90 İndirimle Steam’de

36 okunma — 19 Haziran 2024 12:44
Assetto Corsa, Steam'de büyük indirimle sadece 1,04 dolara düştü. Detaylar, sistem gereksinimleri ve neden 2024'te hala oynanabilir olduğu hakkında bilgi alın.
assetto corsa 90 indirimle steamde12210

Gelmiş geçmiş en köklü ve başarılı yarış oyunlarından biri olan Assetto Corsa, Steam’de büyük oranda indirime girmiş durumda. Steam’deki Hafta Boyu Fırsatları’nın bir parçası olarak sunulan bu indirim, PC oyuncularına neredeyse on yıllık otomobil simülasyonunu mükemmel bir fiyata edinme fırsatı sunuyor.

Assetto Corsa %90 İndirimle Sadece 1,04 Dolar

Steam, her hafta bir dizi oyunda büyük oranlarda indirimler sunarak oyunculara fırsatlar sunuyor. Bu hafta, 27 Haziran’a kadar Assetto Corsa %90 indirimle yalnızca 1,04 dolara satılıyor. Bu indirim, Assetto Corsa tarihindeki en yüksek indirim oranı olarak kaydediliyor.

Assetto Corsa 2024’te Oynanır mı?

İnternet ortamında meme hâline gelen “old but gold” yani eski ama iyi ifadesi tam da Assetto Corsa tarzı oyunlar için söylenebilir. 2014 yılında piyasaya sürülen Assetto Corsa, birçok oyuncu tarafından hâlâ türünün en iyi temsilcilerinden biri olarak görülüyor. Oyun, gelişmiş fizik ve aerodinamik ile gerçekçiliği amaçlayarak sürükleyici bir sürüş deneyimi sunuyor.

Assetto Corsa %90 İndirimle Steam'de

Oyunun geniş bir modlama topluluğuna sahip olduğunu ve hayranların geliştiriciler tarafından oluşturulan temeli genişleterek kelimenin tam anlamıyla tonlarca içerik eklediğini de belirtmek gerek. Oyunun bağımlıları diyebileceğimiz topluluğu hâlâ oyuna dair yeni modlar yapmaya ve paylaşmaya devam ediyor, bu da oyunun potansiyel olarak yüzlerce saatlik yarış keyfi sağlayabileceği anlamına geliyor.

Assetto Corsa Sistem Gereksinimleri

Assetto Corsa’nın sistem gereksinimlerini aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz:

Minimum GereksinimlerÖnerilen Gereksinimler
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, 8, 10
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4GHzİşlemci: Intel Quad-Core
Bellek: 2 GB RAMBellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 10.1 uyumluEkran Kartı: DirectX 11 uyumlu
DirectX: Versiyon 10.1DirectX: Versiyon 11
Depolama: 15 GB boş alanDepolama: 15 GB boş alan
Ses Kartı: DirectX uyumluSes Kartı: DirectX uyumlu

Assetto Corsa, 2024 yılında bile hâlâ oynanabilir ve keyif verici bir oyun olarak kalmaya devam ediyor. Gelişmiş fizik motoru, geniş modlama topluluğu ve gerçekçi sürüş deneyimi ile Assetto Corsa, yarış oyunları tutkunları için mükemmel bir seçim olmaya devam ediyor. Bu büyük indirimi kaçırmayın ve oyunun tadını çıkarın!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli