Assassin’s Creed Nexus VR, 16 Kasım'da Piyasaya Sürülüyor!
Loki’nin İkinci Sezonundan Yepyeni Bir Fragman Yayında!

Sıradaki içerik:

Loki’nin İkinci Sezonundan Yepyeni Bir Fragman Yayında!

e
sv

Assassin’s Creed Nexus VR, 16 Kasım’da Piyasaya Sürülüyor!

9 okunma — 24 Eylül 2023 13:52
Oyun sektörünün önde gelen serilerinden Assassin’s Creed, yakında VR platformuna özel bir oyunla geliyor. Oculus Quest için hazırlanan Nexus VR'nin taze oynanış videosu izleyiciyle paylaşıldı.
assassine28099s creed nexus vr 16 kasimda piyasaya suruluyor8520

Oyun evreninin dev serilerinden Assassin’s Creed, çok yakında sanal gerçeklikteki ilk macerasına atılıyor. Ubisoft’un ünlü Red Storm stüdyosunun ellerinde şekillenen bu oyun için yeni bir oynanış videosu ve lansman tarihi duyuruldu.

Serinin Sanal Gerçeklikteki İlk Üst Düzey Macerası

Ubisoft, Assassin’s Creed Mirage için 5 Ekim’de oyuncuları beklerken, Assassin’s Creed Nexus VR adındaki yeni yapım için taze bir oynanış videosu ortaya koydu. Bu video, oyunun birinci şahıs bakış açısını ve nasıl bir deneyim sunacağını detaylıca gösteriyor. Nexus VR, serinin sanal gerçeklikteki ilk AAA seviye oyunu olacak ve Connor Kenway, Kassandra, Ezio Auditore gibi karakterlerin hikayelerini ilerletecek. Bu sayede oyuncular, Antik Yunanistan’dan İtalya’ya, Amerika’nın bağımsızlık günlerine kadar farklı zaman dilimlerini ve mekanları keşfedecek.

Ghost Recon serisinin arkasındaki yetenekli ekip olan Red Storm, Nexus VR’yi geliştirdi ve oyun, 16 Kasım’da Meta Quest platformunda piyasaya sürülecek. VR ve birinci şahıs bakış açısıyla oyunculara benzersiz bir deneyim vadeden oyunun satış fiyatı 39,99 dolar olarak belirlendi. Dileriz Ubisoft, bu oyunu ilerleyen zamanlarda Playstation VR gibi diğer VR platformlarına da taşır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli