Apple Watch 9 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!
Skywell, Türkiye’de Batarya ve Enerji Depolama Sektörüne Yatırım Yapıyor

Sıradaki içerik:

Skywell, Türkiye’de Batarya ve Enerji Depolama Sektörüne Yatırım Yapıyor

e
sv

Apple Watch 9 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

12 okunma — 20 Ağustos 2023 12:10
Apple'ın 2023 watchOS sisteminde bu hafta Bluetooth ürün veritabanında yeni bir listeye eklediği belirtildi. Bu listede Apple Watch 9 da bulunuyor.
apple watch 9 tanitim tarihi belli oldu6055

Eğer yeni bir Apple Watch satın almayı planlıyorsanız, bir süre daha beklemeniz faydalı olabilir. Zira Apple Watch 9, Bluetooth veritabanında belirdi ve bu, yeni saat modelinin yakında tanıtılacağını gösteriyor.

Apple Watch 9, iPhone 15 ile Aynı Zamanda Tanıtılacak

Apple Watch 9 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Apple’ın bu hafta Bluetooth ürün veritabanına eklediği 2023 watchOS sistemi listesinde Apple Watch 8, Apple Watch SE ve Apple Watch Ultra ile beraber tanımlanmamış bir cihaz da bulunuyor. Bu, büyük olasılıkla Apple Watch 9‘u işaret ediyor.

Apple’ın her Eylül ayında iPhone lansmanları ile birlikte yeni Apple Watch modellerini de tanıttığını biliyoruz. Bu son eklenen liste, Apple’ın bu planında bir değişiklik olmadığını onaylıyor gibi. Bu bilgiye dayanarak, Apple’ın 13 Eylül‘de iPhone 15 modelleriyle birlikte Apple Watch 9 ve Apple Watch Ultra 2‘yi de tanıtması bekleniyor.

Önümüzdeki yeni saat modelleri hakkında pek çok söylenti dolaşıyor. Bu söylentilere göre, S9 işlemciye sahip yeni Apple Watch 9′da yeni bir renk seçeneği olacak, ve bu renk pembe olacak.

Aynı zamanda, yaklaşan etkinlikte Apple Watch Ultra 2 modeli de tanıtılacak. Apple’ın aşırı sporlar için tasarladığı bu akıllı saatin ikinci versiyonu daha koyu bir titanyum çerçeve ile gelecek. Üçüncü nesil Apple Watch SE‘nin en erken 2024′te tanıtılması bekleniyor.

Apple Watch serisi için en büyük değişikliklerin ise bir sonraki nesil ile gelmesi tahmin ediliyor. iPhone modellerinde olduğu gibi ‘X’ etiketi alacak olan saatlerde büyük tasarım değişiklikleri olabilir. Apple’ın yeni nesil akıllı saatlerinde ekran çerçevesi ve kordon tasarımında yenilik yapması bekleniyor.

Son alınan bilgilere göre, yeni nesil Apple akıllı saatlerin tanıtımının yakında olacağı kesin gibi görünüyor. Peki, siz yeni Apple Watch modeli hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli