5G modeli 2020 iPhone'ların yıldızı olacak


Hala iPhone XI'nin lansmanını bekliyor olsak da, söylentiler her zaman bir adım öteye gidiyor. Söylenti değirmeni zaten gelecek yıl için Apple'ın aygıtları hakkında konuşuyor. Birçoğu 2019'da 5G iPhone alacağımızı umuyordu, ama ne yazık ki 2020'ye kadar beklememiz gerekecek gibi görünüyor.
5G modeli 2020 iPhone'ların yıldızı olacak

Tüm üreticiler 5G akıllı telefonlarını mümkün olan en kısa sürede tanıtmak için acele ediyorlar, ancak Apple bunu kolaylaştıracak. 5G ağının birçok ülkede konuşlandırılmaya başladığı doğrudur, ancak ilerlemesi çok yavaştır. Bu yüzden 2019 iPhone 5G uyumlu olmayacak, bu yüzden önümüzdeki yılın piyasaya sürülmesini beklememiz gerekecek.

Bütün aile için OLED ekran

2019 iPhone'ların ekranlarının nasıl görüneceğinden hala emin değiliz, ancak önümüzdeki yıl üç cihazın en kompakt 5.4 inç modelden 6.7 inç deveye kadar bir OLED ekran içereceği çok açık görünüyor. 6.1 inç ara cihaz. İPhone XS ve XS Max zaten bu teknolojiye sahipken, ailenin en küçüğü olan XR bir LCD ekrana sahip.

iphone x

Çentikten ne haber? İPhone X'in görüşlerini bölen ünlü çentik, günlerini numaralandırmış gibi görünüyor. Eylül ayında piyasaya sürülecek nesilde hala mevcut olması bekleniyorsa, bir sonraki nesilde ortadan kaybolması veya en azından çok daha küçük olması gerekir. Diğer kaynaklar, 2020'nin, yüksek teknolojili modellerde giderek yaygınlaşan ünlü Time of Flight kamerasının ekleneceğini göreceğini söylüyor.

Çentik kaldırma, ToF lens, 5G ... Bu trendlerin hepsi bu yılın tipik bir örneği, ancak Apple gelecek nesilleri cihazlarında uygulamak için bekleyecek. Sence Cupertino sadece işleri düzeltmek için mi bekliyor? Yoksa partiye biraz geç kaldılar mı?

 

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.